Grabo naudojamas visame pasaulyje

„Grabo“ pirmą kartą į rinką išleistas 2019 m. Kaip inovatyvi priemonė stiklo ir plytelių pramonei. Pastarąisiais mėnesiais mūsų partneriai visame pasaulyje praneša apie augančią paklausą ir stebinančius naujus klientų naudojimo būdus. Tai tik keli būdai, kuriais „Grabo“ šiuo metu naudojamas visame pasaulyje

Gipskartonis ir mediena

Dailidžių sąjunga iš Čikagos rašo: Mes naudojame Grabo įvairiose srityse, pradedant nuo gipso kartono, medienos ir net išorinėms pastatų plokštėms. Akmeniniams paviršiams.

Antkapiai

Mūsų platintojai Japonijoje praneša: „Grabo“ naudoja meistrai dirbantys kapinėse visoje Japonijoje. Tai puikus įrankis sunkiems antkapiams perkelti ir puikiai limpa net ant nelygaus akmens paviršiaus.

 

Raštuotos grindjuostės ir grindų plokštės

„Grabo“ galima įsigyti JAV, daugelyje Luisvilio plytelių parduotuvių.

Plytelių klojimo darbininkai praneša, kad „Grabo“ yra puikus įrankis paimti ir klijuoti plyteles, įskaitant raštuotas plokštes ir bet kokio dydžio grindų plokštes. Profesionalus montuotojas Kyle’as S rašo: “jis turi ilgą laikymo jėgą net ir išjungus variklį. Mes jį naudojome ant rūgštim graviruoto betono plokštės ir lengvai nešiojome 50kg skydą kėlikliui veikiant nuolat.

Tekstūruotas, neglazūruotas lydytas stiklas

„Grabo“ tapo ypač populiariu įrankiu stiklo konstrukcijų montuotojams Vokietijoje ir Olandijoje. Mūsų partnerių vadovaujamas „Topspin international“ – Dešimtys tūkstančių vienetų dabar naudojami statybvietėse pakeliant ir montuojant raštuotą stiklą, šlapio ar dulkėto stiklo plokštes ir dar daugiau. Rich Lamoth rašo: “Mes laminuojame tekstūruotą lydytą stiklą ir mums visada reikėjo siurbimo įrankio, kad patrauktume nelygintus paviršius. Šis produktas yra atsakas į šias situacijas. Dabar galime lengvai sugriebti šiurkščius paviršius. Tai puikus įrankis, kurį galite turėti darbo vietoje “.

Kopėčių fiksavimas

Vienas iš populiariausių „Grabo“ naudojimo būdų Šiaurės Amerikoje yra kaip saugos „kopėčių inkaras“. „Omega Industrial Supply, Inc.“ siūlo „Grabo“ darbuotojams ir darbo vietų valdytojams visoje Kalifornijoje, kuriems labai rūpi darbuotojų sauga. Olegas J rašo: “Kiekvienais metais daugiau nei 150 000 žmonių siunčiami į skubios pagalbos iškvietimo kabinetus dėl su kopėčiomis susijusių nelaimingų atsitikimų. 300 iš jų praranda gyvybę. Mes naudojame„ Grabo “, kad pritvirtintume kopėčias prie betoninių grindų arba sienos, į kur kopėčios pasvirusios. „Grabo“ neleidžia kopėčioms apvirsti, nuslysti atgal ar nukristi į šoną. Turėdamas daugiau nei 150kg laikymo galią, „Grabo“ griebtuvas yra toks pat saugus, kaip ir žmonių laikomos kopėčios iš apačios “

Tempimo treiruotės (TRX)

Sporto prekių pramonėje pas mus atsirado naujas, netikėtas ir labai novatoriškas „Grabo“ naudojimas. Vienas iš mūsų pasaulinių platintojų atkreipė dėmesį, kad jo klientai treniruotėms namuose, biure ir keliaudami naudoja du „Grabo“ kartu su TRX sistema. Grabo pritvirtinami prie bet kokio lengvai pasiekiamo paviršiaus ir yra naudojami kaip treniruočių diržų, guminių atsparumo diržų laikikiai ar net kaip laikini prisitraukimų strypai. Nors tai nebuvo suplanuotas „Grabo“ pavyzdys, mes sveikiname bet kokią mūsų klientų iškeltą kūrybinę idėją.