Grabo mažmenininkams

Ar “Grabo” tinka jūsų parduotuvei?

„Grabo“ yra tinkamas techninės įrangos parduotuvėms, kuriose yra klientų ratas, kurį sudaro profesionalūs rangovai, rankdarbiai ir „pasidaryk pats“ entuziastai.

Parduotuvės, kuriose paprastai parduomami akumuliatoriniai ir elektriniai įrankiai ir kurios aptarnauja klientus-profesionalus, turi aukštą pardavimo procentą ir teigiamus klientų atsiliepimus.

Jei jūsų mažmeninės prekybos parduotuvėje rasite rankinius ir elektrinius įrankius, tokius kaip: akumuliatoriniai grąžtai, kampiniai šlifuokliai ir kiti produktai, kuriuos naudoja profesionalai ar savaitgalio gamintojai ir statybininkai, „Grabo“ greičiausiai bus tinkamas jūsų parduotuvėje.

Pramonės šakos ir naudojimo būdai:

„Grabo“ yra neįtikėtinai populiarus ir gerai priimamas įvairių pramonės sričių, tokių kaip grindų ir plytelių, dailidžių, statybų rangovai, montuotojų, kraustytojų, profesionalų.

Skirtingai nuo tradicinių „vakuuminių griebtuvų“, „Grabo“ galima lengvai pritvirtinti prie tokių paviršių, kaip gipso kartonas ir mediena, todėl profesionalai gali lengviau atlikti statybos darbus.

Naudojant „Grabo“, vartotojams nereikia prieš naudojimą paviršiaus valyti ar išdžiovinti. „Grabo“ tvirtai prilips prie nešvarių, šlapių ir net šiurkščių paviršių.

Patentuota minkšto dvigubo sandarinimo technologija leidžia įrenginiui pritraukti nelygius raštuotus paviršius, tokius kaip raštuotas plienas, dekoruotą stiklą ir duris.

Užduotys, kurioms tradiciškai reikėjo dviejų ar daugiau žmonių, pavyzdžiui, pasiimti didelių gabaritų gipso kartoną, dabar lengvai gali atlikti vienas su „Grabo“ dirbantis darbuotojas.

Negaiškite laiko valydami paviršių nuo dulkių ir nešvarumų. Stiklo montuotojas, naudojantis „Grabo“, tiesiog tvirtai laiko rankeną prie paviršiaus ir pakelia į norimą vietą neatlikdamas jokių papildomų pasiruošimo darbų.

“Grabo” turėjimo privalumai:

„Grabo“ yra naujas patentuotas produktas, pagamintas „Nemo Power Tools Limited“ – pasaulinio aukščiausio kokybės lygio įrankių gamintojo. „Nemo Power Tools“- tikime, kad mūsų mažmenininkų sėkmė yra svarbiausia mūsų įmonės ateičiai. Mes daugiausia dėmesio skiriame naujovėms, dizaino tobulumui, kokybės, gamybos ir reklamos srityse, todėl galite sutelkti dėmesį į pardavimus ir savo kliento apsipirkimo patirtį.

Kai buvo atlikta apklausa, „Grabo“ mažmenininkai pranešė apie keletą svarbiausių mūsų pasiūlymo punktų:

 • Dideli „Grabo“ ir priedų (tokių kaip papildomos baterijos ir sandarikliai) pardavimo kiekiai.
 • Didelė pelno marža
 • Mažas MOQ ir greitas užsakymų vykdymas.
 • Mūsų lokalizuota reklama nukreipia srautą į jų parduotuves (plačiau apie tai žemiau).
 • Kaip visiškai naujas inovatyvus įrankis, „Grabo“ neturi konkurentų ar panašių produktų rinkoje, todėl nesukuria paildomos konkurencijos kitoms parduotuvėje esančioms prekėms.

  Lokalizuota tikslinė jūsų parduotuvės reklama:

  Mes sutelkiame savo rinkodaros pastangas į labai tikslinius skelbimus socialinėje žiniasklaidoje ir profesionaliuose kanaluose.

  Pateikę didmeninį užsakymą, mes pridėsime jūsų parduotuvių vietas prie mūsų skelbimų duomenų bazės.

  Nuo tada skelbimuose, kuriuos teikiame potencialiems klientams nuo 5 iki 10 kilometrų atstumu nuo jūsų parduotuvių, bus rodoma jūsų parduotuvės kontaktinė informacija ir adresas.

  Skelbimuose yra vaizdo įrašų, reklaminių antraščių ir kito internetinio turinio, kuris yra nukreiptas per linkedin, „Facebook“ ir „Google“, kad juos matytų konkretūs žmonės, esantys nuo 5 iki 10 kilometrų nuo jūsų parduotuvės.

  Tikslinė mūsų reklama siekiama dviejų labai svarbių tikslų:

  • Padidinkite „Grabo“ rinkinių pardavimą ir užsakymo kiekius.
  • Pagerinkite klientų apsipirkimo patirtį nukreipdami juos į vietinę įrankių parduotuvę, kur jie gali pamatyti, išbandyti ir nusipirkti „Grabo“.
   Mūsų reklamos pavyzdys:

   Didmeniniai „Grabo“ užsakymai į mažmeninės prekybos įrankių parduotuves siunčiami iš mūsų Centrinio sandėlio per 48 valandas.

   Norėdami kreiptis dėl didmeninių užsakymų, užpildykite žemiau esančią formą:

   Pirmasis pasaulyje nešiojamas elektrinis vakuuminis griebtuvas!

   Mažmenininkai yra kviečiami prisijungti prie mūsų platintojų-pardavėjų tinklo.