Apie Grabo

by Nemo Power Tools

„Grabo®“ išrado ir sukūrė „Nemo Power Tools Limited“, pirmaujanti įvairių aukščiausios kokybės elektrinių įrankių, skirtų įvairių pramonės sričių profesionalams, kūrėja. „Nemo Power Tools“ yra Honkonge, o inžinerinio projektavimo ir pardavimo biurai yra Izraelyje, JAV ir Australijoje.

Iš pradžių mūsų elektriniai įrankiai buvo suprojektuoti pagal užsakymą ir buvo sukurti mokslo bei vyriausybinėms organizacijoms 2010 m. Prieš sukurdami savo masinės gamybos įrankių liniją, mechanikos inžinieriai ir įkūrėjai Nimo Rotem ir Olegas Žukovas sukūrė ir pagal užsakymą pagamino elektrinius įrankius JAV kariniam jūrų laivynui, Izraelio gynybos pajėgoms ir kitiems klientams, kurie kėlė unikalius reikalavimus. 2013 m. Buvo nuspręsta pritaikyti technologiją komerciniam naudojimui ir išleisti savo aukščiausios klasės gaminių liniją.

Nuo to laiko „Nemo Power Tools“ sukūrė platų elektrinių įrankių ir priedų asortimentą. Pirmojoje mūsų produktų linijoje buvo belaidžiai vandeniui atsparūs įrankiai, skirti komercinio nardymo ir gręžimo jūroje pramonei, nardymo žiburiai, lazeriai ir kita jūreiviams skirta įranga.

Mes didžiuojamės, kad dirbame kartu su savo partneriais ir klientais, kad geriau suprastume, ko jiems reikia norint greičiau ir lengviau atlikti savo darbą. Mūsų meilė naujovėms ir noras pateikti klientams naudingus ir kokybiškus produktus reiškia, kad į savo gaminius integruojame naujas ir įdomias technologijas. „Nemo“ elektriniai įrankiai naudoja technologijas, paprastai naudojamas daugiau aukštųjų technologijų gaminiuose: dronų pramonės akumuliatorius ir elektroniką, kompiuterių pramonės aušinimo technologijas ir jūrų pramonės gaminių sandarinimo ir gamybos metodus.

Mūsų patirtis, susijusi su produktais pagamintais pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis žemėje, padėjo mums sukurti kokybiškas gamybos linijas su bekompromisėmis kokybės kontrolės, bandymo ir inžinerinėmis galimybėmis.

Nuo pat įkūrimo 2014 m. Mes išplėtėme savo produktų asortimentą, apimdami daugybę įvairių pramoninių įrankių, skirtų naudoti virš ir po vandeniu, įskaitant keletą gręžtuvų, smūginių veržliarakčių, smūginių suktuvų, kampinių šlifuoklių ir smūginių gręžtuvų modelių.

„Grabo“ yra patentuota mūsų įkūrėjo Nimo Rotemo idėja. Revoliucinis naujas įrankis, tapęs bestseleriu daugelyje šalių, netrukus po jo išleidimo 2019 m.

Mes didžiuojamės, kad bendradarbiaujame su daugiau nei 150 platintojų 45-iose šalyse, kurie pristato „Grabo“ ir kitus „Nemo“ įrankius vietiniams platintojams ir klientams

NEMO KOMANDA

  Nimo Rotem

Įkūrėjas - CEO

  Coffee Guo

Operacijų vadovas

  Tony Fulford

Pardavimų specialistas

  Lucy

Atsargų specialistas

  Willy Arisky

IT specialistas

  Cookey Zhou

Mechanikos inžinierius

  Eagle Huang

Elektronikos inžinierius

  Bill Shi

Technikas

  Nick Ni

Technikas

  Oleg Zukov

Įkūrėjas - CTO

  Fiona Xia

Logistikos vadovas

  Greg Sachdev

Pardavimų specialistas

  Amy Zhu

Pirkimų specialistas

  Guy Gan

Mechanikos inžinierius

  Lee Li

Gamyba ir kokybė

  Mate Li

Technikas

  Darren Stoter

Verslo plėtra/Pardavimų vadovas

  Lala Fan

Logistikos specialistas

  Claire Huang

Tiekimo specialistas

  James Zhang

Mechanikos inžinierius

  Bevis Cheng

Mechanikos inžinierius

  Peter Zhou

Elektronikos inžinierius

  Gary Ye

Technikas