Akumuliatorinis, elektrinis vakuuminis kėliklis

Kam yra skirtas vakuuminis kėliklis?

Vakuuminis kėliklis tinka betono kėlimui, akmens kėlimui, daiktų kėlimui ir taip toliau. Tokius darbo įrankius dažniausiai naudoja profesionalai. Tačiau, jeigu atliekate remonto darbus namuose, galite taip pat pasinaudoti šiuo darbo įrankiu. Labai svarbu, jog mokėtumėte juo naudotis, jog nesusižeistumėte. Jeigu Jums reikia šio darbo įrankio dienai ar kelioms, tuomet pirkti tikrai neapsimoka. Tokie darbo įrankiai gali būti nepigūs, todėl labai svarbu, jog žinotumėte, kad galima jį ir išsinuomoti. Tokią paslaugą teikia kelios įmonės, reikia tik paieškoti internete. Tai būtų itin geras sprendimas, nes mokėti kelis šimtus eurų dėl kelių dienų tikrai neapsimoka. Visgi, geriausias sprendimas būtų samdyti profesionalą, nes jis geriausiai žinotų kaip naudotis šiuo darbo įrankiu ir atlikti Jums reikalingus darbus.

Geriau akumuliatorinis vakuuminis kėliklis ar elektrinis vakuuminis kėliklis?

Vakuuminis kėliklis nėra dažnai minimas darbo įrankis, todėl jeigu prireikė pirmą kartą, gali būti, jog nelabai žinote kokį įsigyti. Visų pirma, turėtumėte atsižvelgti į darbus, kuriuos Jums reikės atlikti. Jeigu Jums reikia, jog kėlimo svoris būtų keliasdešimt kilogramų arba daugiau, tuomet akumuliatorinis vakuuminis kėliklis tiks puikiai. Tačiau, jeigu Jums reikės pakelti iki tūkstančio ar net daugiau, tuomet reikėtų įsigyti elektrinį vakuuminį kėliklį. Šių darbo įrankių kainos labai skiriasi, todėl yra labai svarbu, jog prieš perkant būtumėte tikri, jog Jums reikia būtent šio darbo įrankio, priešingu atveju gali tekti gailėtis, jog nusipirkote per silpną ir dabar turite vėl leisti pinigus ir pirkti kitą. Arba atvirkščiai, jog įsigijote per stiprų ir išleidote gerokai daugiau nei galėjote.

Kiek kainuoja vakuuminis kėliklis?

Vakuuminio kėliklio kainos labai svyruoja. Tai priklauso nuo daugelio dalykų. Reikėtų žinoti, jog yra akumuliatorinis vakuuminis kėliklis ir elektrinis vakuuminis kėliklis. Akumuliatorinis Jums kainuotų gerokai mažiau. Už tokį gali tekti mokėti apie kelis šimtus eurų. Priklauso nuo gamintojo ir galios. Jeigu Jums reikia elektrinio, tuomet yra kiek prasčiau. Elektrinis vakuuminis kėliklis kainuoja itin daug. Už jį gali tekti mokėti gerokai daugiau nei kelis tūkstančius. Todėl yra itin svarbu, jog prieš perkant būtumėte tikri, kurio konkrečiai Jums reikia. Jeigu Jums reikia šio darbo įrankio trumpam laikotarpiui, tuomet galite pagalvoti apie nuomą. Kai kurios įmonės nuomoja šiuos darbo įrankius. Tai gali būti itin naudinga tiems, kuriems reikia šio darbo įrankių vos kelioms dienoms. Įrankių nuoma gali kainuoti gerokai mažiau nei juos perkant, todėl tai daryti tikrai apsimoka. Jeigu jau nusprendėte, jog norite nuomotis yra labai svarbu, jog pasirinktumėte įmonę, kuri būtų patikima. Svarbu ir patikrinti įrankio būklę prieš jį paimant. Jeigu yra kokių nors defektų tai būtinai turėtų būti paminėta nuomos sutartyje, kitaip gali būti, jog Jums teks padengti nuostolius. Nuomotis geriau būtų iš įmonių nei žmonių, tokiu atveju būtumėte tikresnis, jog nekils jokių problemų grąžinant darbo įrankį. Visgi, geriausias variantas būtų tiesiog rasti pažįstamų, kurie galės Jums paskolinti šį darbo įrankį. Jo nuoma vienai dienai nekainuoja daug, tačiau jeigu reikia porai savaičių, suma gali susidaryti nemaža.

Kaip išsirinkti vakuuminį kėliklį?

Perkant pirmą kartą vakuuminį kėliklį išsirinkti gali būti itin sunku. Rinktis reikia ne tik pagal jų paskirtį, galią, bet ir kokybę bei kainą. Kainos labai svyruoja ir perkant tokį brangų darbo įrankį tikrai norėtųsi sutaupyti. Labai svarbu, jog perkant būtumėte tikri ko Jums reikia. Įsitikinkite kokius darbus turėsite atlikti, jog būtų lengviau suprasti, kokį pirkti. Jeigu perkate pirmą kartą, tuomet galite pasitarti su konsultantais ir gauti patarimų, kurie padės nuspręsti. Išsirinkę paskirtį ir galią, tuomet pagalvokite apie gamintoją. Labai svarbu, jog pasirinktumėte tinkamą gamintoją, kuris turėtų gerus atsiliepimus. Perkant brangesnį daiktą yra itin svarbu, jog įsigytumėte kokybišką. Šie darbo įrankiai yra brangesni, todėl svarbu, jog atkreiptumėte dėmesį ir į kainą. Tokiems prietaisams rečiau yra taikomos nuolaidos, tačiau palaukti tikrai yra verta. Galbūt, jeigu šiuo metu neturite pakankamai santaupų, reikėtų pasižvalgyti į padėvėtus vakuuminius kėliklius. Tokiu būdu galėsite įsigyti kokybišką darbo įrankį pigiau.